Zemní Práce Bartoš

Víc než pouhý web.

Zcela responzivní a uživatelsky přívětivý web, který udává směřování trhu. Je navržený tak, aby návštěvníkům intuitivně poskytl přehled o službách a umožnil jejich jednoduché a rychlé sjednání, ať už z pohodlí domova, nebo skrze obrazovku telefonu při cestě vlakem.

Web, který se přizpůsobí Vám.

Proměnlivě mění velikost obsahu a jeho uspořádání na základě Vámi využívaného zařízení a rozlišení. Ať už využíváte chytré hodinky, telefon, tablet, počítač nebo projektor, vždy budete mít maximálně pohodlný zážitek z prohlížení webu a výběru služeb. Vítejte v době responzivní.

Plně responzivní. Přizpůsobí se obrazovkám všech zařízení.
Dokonalá čitelnost na jakékoliv velikosti a rozlišení displeje.

Vše na dosah.
A tam kde má být.

Na první pohled a v prvních vteřinách pochopitelný, intuitivní a se všemi důležitými prvky na dosah jednoho kliknutí a přesně tam, kde je hledáte. Web stvořený přímo pro návštěvníka díky preciznímu UX a UI designu, který Vám ušetří čas, usnadní procházení i raketově urychlí kontakt. Žádný jiný na tomto trhu nevyužívá síly UX designu.

Design udávající směřování trhu.

Jedinečnost spočívající v jemném a dýchajícím designu zaručujícím maximálně pohodlný zážitek. Od barev po poslední pixel je navrženo vše tak, aby tvořilo dokonalý celek ze kterého budete mít skvělý pocit a který si zaslouží každý. Posunujeme trh a zážitek z procházení webu do nového století.

Maximální intuitivnost díky propracovanému UX designu.
Design navržený pro Vaše pohodlí
O 88% lepší zážitek z procházení oproti průměrným webům.

Zahájit nový projekt.

Přesvědčte se o výsledku.

Klient
  • Zemní Práce Bartoš
Design
  • Filip Zavoral
Software
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe XD
Rok

2018

Brief

Klient Zemní Práce Bartoš oslovil Zavoral Design abychom vytvořili unikátní, nadčasové a přehledné webové stránky, které potenciálním i stávajícím zákazníkům pomohou k rychlému a pohodlnému zjištění potřebných informací, umožní rychlou objednávku & kontakt, přičemž důležitým prvkem bylo také rozšíření okruhu zákazníků a maximalizace konverzního poměru.