Loading

Inovujeme, redefinujeme, tvoříme
úžasné značky i uživatelské zážitky.

Filip Zavoral

Creative director & founder

Zavoral design

O nás & mise

Chceme ukázat, že skvělý design je nejen hezký, ale především i funkční, lidé z něho mají skvělý zážitek a vyvolává v nich emoce. Jen takový design si lidé opravdu zamilují. My jsme pro naše klienty tí, kdo jim porozumí, na koho se mohou obrátit a spolehnout se, přijít s určitými obchodními, strategickými nebo marketingovými problémy a my se postaráme o jejich správné pojmenování, určení příčiny a následné řešení.

Mnohdy totiž zjistíme, že klient vůbec nepotřebuje to, proč nás původně vyhledal, neboť vše zkoumáme do hloubky a navrhujeme efektivní řešení. Neřešíme tedy pouze problémy, ale přímo příčiny problémů. Šetříme tak peníze i čas našich klientů.

0
Založeno
0 +
Projektů
0
Zemí

Zavoral design

Základní hodnoty

Věříme, že se forma podřizuje funkci. Že design musí být nejen krásný, čistý a jednoduchý, ale pro uživatele i zcela intuitivní. A to vše na úrovni samotného umění. Věříme, že každá inovace kterou vytvoříme, každé rozhodnutí které uděláme a každý design či strategie kterou navrhneme neřeší pouze to, proč za námi klienti přichází, ale především slouží lidem a obohacuje jejich životy po celém světě.

Věříme, že se forma podřizuje funkci. Veškerý design je tvořen tak, aby přímo tvořil a podporoval samotnou funkci, řešil daný problém a plnil cíle klienta i projektu.

Každý prvek v našich řešeních má jasně definovaný účel a funkci. To zaručuje zachování maximální jednoduchosti, lehkosti a čistoty designu a zároveň dokonalého uživatelského zážitku, funkčnosti a intuitivity.

Tvoříme prostředí, ve kterém se každá ze zúčastněných stran cítí vyslyšena a respektována. 

Shopping Basket

Zavoral design

O nás & mise

Chceme lidem ukázat, že skvělý design je nejen hezký, ale především i funkční, lidé z něho mají skvělý zážitek a vyvolává v nich emoce. Jen takový design si lidé opravdu zamilují. My jsme pro naše klienty tí, kdo jim porozumí, na koho se mohou obrátit a spolehnout se, přijít s určitými obchodními, strategickými nebo marketingovými problémy a my se postaráme o jejich správné pojmenování a určíme příčinu těchto problémů. Mnohdy totiž zjistíme, že klient vůbec nepotřebuje to, proč nás původně vyhledal, neboť vše zkoumáme do hloubky a navrhujeme efektivní řešení. Neřešíme tedy pouze problémy, ale přímo příčiny problémů. Šetříme tak peníze i čas našich klientů.


Tvoříme inovativní postupy i řešení, od úvodní analýzy přes strategii, design, marketing nebo ethic UX a UI design, který v Evropě poskytujeme jakožto první studio. Každý projekt je pro nás jedinečný, specifický, má své potřeby i cíle a vše je úzce propojené – od analýzy, strategie, design až po uživatelský zážitek a životy lidí. Proto jsme vytvořili své inovativní interní postupy, díky kterým se zaměříme na každý detail projektu a můžeme mít jistotu, že splníme cíle projektu, očekávání klienta i přijdeme s něčím, co lidé budou milovat a budou z toho mít skvělý zážitek.

Rychlý kontakt