Loading

We innovate, redefine, and create
amazing brands & user experiences.

Filip Zavoral

Creative director & founder

Zavoral design

About us & mission

Chceme ukázat, že skvělý design je nejen hezký, ale především i funkční, lidé z něho mají skvělý zážitek a vyvolává v nich emoce. Jen takový design si lidé opravdu zamilují. My jsme pro naše klienty tí, kdo jim porozumí, na koho se mohou obrátit a spolehnout se, přijít s určitými obchodními, strategickými nebo marketingovými problémy a my se postaráme o jejich správné pojmenování, určení příčiny a následné řešení.

We often find out, that the client does not need that why he originally approaches us, because we analyze everything into depth and coming up with effective solution. Therefore we do not only solve problems, but also cause of them. This saves our clients money and time.

0
Founded
0 +
Projects
0
Countries

Zavoral design

Core values

We believe that form follows function. That every design must not be just beautiful, clean, and simple, but also user-friendly, intuitive, and still all of this at the level of art itself. We believe that every innovation we create, every decision we make, and every design or strategy which we come up do not solve only why clients approach us, but above all serves people and enriches their lives all around the world.

We believe that form is subordinate to function. All design is created to directly create and support the function itself, to solve the problem at hand and to meet the goals of the client and the project.

Each element in our solutions has a clearly defined purpose and function. This ensures maximum simplicity, lightness and purity of design while maintaining a perfect user experience, functionality and intuitiveness.

We create an environment where each stakeholder feels heard and respected. 

Shopping Basket

Zavoral design

About us & mission

Chceme lidem ukázat, že skvělý design je nejen hezký, ale především i funkční, lidé z něho mají skvělý zážitek a vyvolává v nich emoce. Jen takový design si lidé opravdu zamilují. My jsme pro naše klienty tí, kdo jim porozumí, na koho se mohou obrátit a spolehnout se, přijít s určitými obchodními, strategickými nebo marketingovými problémy a my se postaráme o jejich správné pojmenování a určíme příčinu těchto problémů. Mnohdy totiž zjistíme, že klient vůbec nepotřebuje to, proč nás původně vyhledal, neboť vše zkoumáme do hloubky a navrhujeme efektivní řešení. Neřešíme tedy pouze problémy, ale přímo příčiny problémů. Šetříme tak peníze i čas našich klientů.


Tvoříme inovativní postupy i řešení, od úvodní analýzy přes strategii, design, marketing nebo ethic UX a UI design, který v Evropě poskytujeme jakožto první studio. Každý projekt je pro nás jedinečný, specifický, má své potřeby i cíle a vše je úzce propojené – od analýzy, strategie, design až po uživatelský zážitek a životy lidí. Proto jsme vytvořili své inovativní interní postupy, díky kterým se zaměříme na každý detail projektu a můžeme mít jistotu, že splníme cíle projektu, očekávání klienta i přijdeme s něčím, co lidé budou milovat a budou z toho mít skvělý zážitek.

Quick contact