Loading

Fitness Petr Kučera

Stvořili jsme jednoduše geniální logo pro osobní značku fitness trenéra Petra Kučera – absolutního vítěze mezinárodní kulturistické soutěže na Slovensku a vítěze kategorie Men physique open. 
Logo kombinuje nejen iniciály jména, ale také symbolicky znázorňuje výdej negativního myšlení a příjem toho pozitivního, workout a symbolicky představuje úsilí, které je odměněno zdravějším životem a excelentní fyzickou formou.

Vše je doplněno o jedinečný font pro doprovodný text, který je vytvořený speciálně pro  značku Petra Kučery a může být použit i jako součást dalších propagačních a brandovaných materiálů a sloganů.

Creative director

Filip Zavoral

Klient

Fitness Petr Kučera

Design

Filip Zavoral
Petra Mottlová

Rozsah projektu

Logo design

Photo

Vojtěch Mareš

Rok

2021

Zero-limit logo

Designovou strategií založenou na úvodním pohovoru s klientem a následném průzkumu bylo pro celý projekt a design přijít se silným logem, které je schopné perfektně plnit svou primární identifikační funkci a zároveň pomáhat budovat osobní značku klienta. Funkční, ale zároveň líbivý design, který si veřejnost rychle přivlastní, ale zároveň je dobře odlišitelný a oprostěný od obecné fitness / gym / sportovní tématiky, čímž je docíleno zcela originálního nezaměnitelného designu.

Barvy

Signature green

Primární barva značky

Deep black

Sekundární barva

Fresh white

Doplňková barva

Písma

Další projekty

Shopping Basket

Rychlý kontakt