Loading

ZP Bartoš

Zcela responzivní a uživatelsky přívětivý web, který udává směřování trhu. Je navržený tak, aby návštěvníkům intuitivně poskytl přehled o službách a umožnil jejich jednoduché a rychlé sjednání, ať už z pohodlí domova, nebo skrze obrazovku telefonu při cestě vlakem.

Klient

ZP Bartoš

Rozsah projektu

Strategie
UI/UX
Web

Web, který se přizpůsobí Vám.

Proměnlivě mění velikost obsahu a jeho uspořádání na základě Vámi využívaného zařízení a rozlišení. Ať už využíváte chytré hodinky, telefon, tablet, počítač nebo projektor, vždy budete mít maximálně pohodlný zážitek z prohlížení webu a výběru služeb. Vítejte v době responzivní.

Vše na dosah. A tam kde má být.

Na první pohled a v prvních vteřinách pochopitelný, intuitivní a se všemi důležitými prvky na dosah jednoho kliknutí a přesně tam, kde je hledáte. Web stvořený přímo pro návštěvníka díky preciznímu UX a UI designu, který Vám ušetří čas, usnadní procházení i raketově urychlí kontakt. Žádný jiný na tomto trhu nevyužívá síly UX designu.

  •  Slide Item 1

Barvy

Bright yellow

Primární barva značky

Pure white

Sekundární barva

Secondary gray

Doplňková barva

Písma

Design udávající směřování trhu.

Jedinečnost spočívající v jemném a dýchajícím designu zaručujícím maximálně pohodlný zážitek. Od barev po poslední pixel je navrženo vše tak, aby tvořilo dokonalý celek ze kterého budete mít skvělý pocit a který si zaslouží každý. Posunujeme trh a zážitek z procházení webu do nového století.

Další projekty

Shopping Basket

Rychlý kontakt