Loading

Mythiq.net

S novou érou Evropské videoherní sítě, vydavatele a vývojaře Mythiq.net přichází nová brand identita v čele s moderním a originálním logem, které však ctí veškeré pilíře značky Mythiq.net a webovými stránkami s funkcemi redefinujícími běžné standardy.

Creative director

Filip Zavoral

Klient

Mythiq.net

Design & Programování

Filip Zavoral
Marcin Bielak

Rozsah projektu

Brand identita
Logo design
Web

Rok

2020 – 2021

Když pilíře a kořeny značky tvoří logo.

Ve své historii reprezentovala Mythiq.net tři loga, včetně námi vytvořeného stávajícího. Předchozí loga však dostatečně nereflektovala to, čím značka Mythiq.net je, za čím stojí a co tvoří. Především obě předchozí loga klienta správně neplnila svou primární, tedy identifikační funkci.

Nové logo bylo navrženo tak, aby ctilo kořeny značky, základní hodnoty a zároveň stále bylo perfektně odlišitelné a jednoduše identifikovatelné.

Web redefinující běžné standardy.

Ničím nerušený bezešvý uživatelský zážitek z každé části webových stránek a obsah přizpůsobený na míru každého uživatele díky pokročilým profilům. Detailně prozkoumaný a navržený UX a UI design zaručuje, že každý krok uživatele je tak jednoduchý a rychlí, jak jen může být.

To vše je podtrženo pokročilými funkcemi webu a automatickou predikcí kroků uživatele, v čemž se odráží nejen jeden z hlavních pilířů klienta, tedy poskytovat uživatelům maximálně bezchybné zážitky napříč všemi projekty a službami, ale také to posunuje a redefinuje standardy běžných webových stránek.

  •  Slide Item 1
  •  Slide Title
  •  Slide Title
  •  Slide Item 1

Barvy

Era blue

Primární barva značky

Background gray

Sekundární barva

Secondary gray

Doplňková barva

Dim gray

Doplňková barva

Alert yellow

Notifikační barva

Písma

Přetvoření konceptu tradičního fóra.

Tradiční koncept komunitních fór byl od základu přetvořen a vznikla tak unikátní platforma pro mnohem pohodlnější komunikaci a celkovou interakci mezi uživateli a celou komunitou. To vše za pomocí průzkumu a vyhodnocování dat, která pomohla k navržení zcela revolučního UX a UI designu v oblasti online komunikačních platforem a fór.

Další projekty

Shopping Basket

Rychlý kontakt